Serwis internetowy korzysta z plików cookies. Pliki cookies mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, statystycznych, a także w celu personalizacji serwisu do indywidualnych potrzeb użytkownika. Przeglądarka internetowa, z której Państwo korzystacie, umożliwia zmianę ustawień obsługi plików cookies. Korzystanie z tego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Inne informacje
Zgadzam się z wykorzystaniem plików cookie

Caffaro W. Szafarski i Wspólnicy Sp. J.
Słonowice 86,
28-500 Kazimierza Wielka
KRS: 0000387478
NIP: 605-006-79-37
REGON: 260476793



KONTAKT:

Magazyn, sprzedaż:
Słonowice 86,
28-500 Kazimierza Wielka
tel: 41 352 02 08
biuro@caffaro.pl

Marcin Bochnia
• Dyrektor ds. technicznych
• Główny inżynier firmy
510 394 704
marcin.bochnia@caffaro.pl

Kamil Kosela
• kierownik produkcji
505 044 960
kamil.kosela@caffaro.pl

Adrian Koper
• marketing, reklama
• kadry
502 720 607
adrian.koper@caffaro.pl

Wojciech Szafarski 
• właściciel
500 800 040 
wojciech.szafarski@caffaro.pl

Leszek Szafarski
• właściciel
 509 244 302
leszek.szafarski@caffaro.pl

Anna Szafarska-Koper
• właściciel
 504 236 303 
anna.szafarska@caffaro.pl
Wojciech Strzelecki
• kierownik działu sprzedaży i obsługi klienta
41 352 02 08 
530 811 912
wojciech.strzelecki@caffaro.pl

Magdalena Królikiewicz-Rudowicz
• product manager
+48 799 322 921
magdalena.rudowicz@caffaro.pl

Marta Naskrętska
• product manager
+48 881 322 921
marta.naskretska@caffaro.pl

Medard Piechna
• pełnomocnik
Przedstawicielstwo w Warszawie
+48 606 702 207
medard.piechna@caffaro.pl