Fundusze Europejskie Projekt Wsparcia Polski Wschodniej
13 październik 2021

Caffaro Futsal Kazimierza Wielka

/tmp/phppqQmjX
Caffaro Futsal Kazimierza Wielka wystąpi w rozgrywkach II Ligi Makroregionalnej 2021/2022!

Startujemy‼️ Już oficjalnie możemy się podzielić z Wami tą informacją‼️
Nasza drużyna CAFFARO FUTSAL KAZIMIERZA WIELKA w sezonie 2️⃣0️⃣2️⃣1️⃣/2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣ wystąpi w rozgrywkach II Ligi Futsalu PZPN‼️
Niebawem poznacie terminarz rozgrywek oraz sponsorów, którzy postanowili nas wspierać .
Zapraszamy do śledzenia profilu naszej drużyny na Facebooku: Caffaro Futsal Kazimierza Wielka

czytaj również
25 November 2022

Grand Prix i Platyna dla CAFFARO - Paryż 11.2022

22 June 2022

Forum Wizja Rozwoju

21 April 2022

Świętokrzyski Racjonalizator

Chcemy, aby korzystanie z naszego serwisu było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne w naszym serwisie treści do Twoich preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu przez Caffaro Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Słonowicach 86, 28-500 Kazimierza Wielka danych osobowych w celach analitycznych, statystycznych oraz marketingowych. Przez dalsze korzystanie z naszego serwisu, bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w Twojej przeglądarce. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić ustawienia dotyczące plików cookie, uzyskać dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach w naszej Polityce Prywatności. Możesz dostosować swoje preferencje w Ustawieniach dotyczących Cookies.