01 sierpień 2019

Caffaro Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

/tmp/php90oZ4U
Szanowni Państwo, Niniejszym uprzejmie informujemy, że Postanowieniem Sądu Rejonowego w Kielcach Wydział X Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego z dnia 1 sierpnia 2019 roku, spółka Caffaro W. Szafarski i Wspólnicy Spółka jawna uległa przekształceniu w spółkę Caffaro spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa.

     Zgodnie z przepisem art. 553 kodeksu spółek handlowych, z mocy samego prawa nastąpiła sukcesja uniwersalna skutkująca tym, że spółka przekształcona pozostaje podmiotem wszelkich zobowiązań spółki przekształcanej i pozostaje się stroną wcześniej zawartych umów.

     Poza zmianą oznaczenie struktury prawnej wszelkie dane dotyczące Spółki, takie jak NIP i REGON, pozostają bez zmian i nie ma potrzeby podpisywania żadnych dodatkowych dokumentów czy aneksów.

     Wobec powyższego, prosimy o dokonanie zmian w oznaczeniu Spółki we wszelkiej dokumentacji i posługiwanie się już zaktualizowanymi danymi, uwzględniającymi okoliczność przekształcenia. Prosimy w szczególności o prawidłowe wystawianie dokumentów księgowych, w tym faktur, począwszy od dnia 01 sierpnia 2019 roku.

czytaj również
02 August 2019

Laboratorium

24 April 2019

3 Rajd Memoriał im. J. Kuliga i M. Bublewicza

23 April 2019

Historia Caffaro

Ta strona używa pików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki oraz zasadami wymienionymi w naszej polityce prywatności.