Caffaro Rally Team

Nasz firmowy team! :)
Od roku 2018 nasz Szef próbuje swoich sił w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski.

Jan Chmielewski Motorsport

Janek Chmielewski - wielokrotny Mistrz Polski w klasie 2WD.
Od roku 2014 nieustannie w barwach Caffaro

Marcin "Wesoły" Wesołowski - Mistrz Penrite Cross Country 2018 w klasie Expert

Marcin Wesołowski to niezwykle utalentowany zawodnik startujący w najwyższej rangi zawodach motocrossowych w Polsce.

LZS Jawornik Gorzków (piłka nożna - seniorzy)

Lokalna drużyna seniorów występująca bez większych sukcesów w najniższej klasie rozgrywkowej (klasa B), ale za to składająca się głównie z mieszkańców naszej gminy, dla których gra w piłkę to głównie przyjemność i dobra zabawa. Kierownictwo klubu oraz trener to osoby szanowane w naszej społeczności i jednocześnie zaprzyjaźnione z naszą firmą.

UKS Podgrodzie Wiślica (piłka nożna - dzieci i młodzież)

Młodzieżowa i dziecięca sekcja klubu Gród Wiślica, gdzie jednym z działaczy jest nasz wieloletni i ceniony pracownik. Osoby działające przy klubie robią to społecznie i nasza pomoc w postaci kupna strojów czy sprzętu dla ich wychowanków to dla nich duża pomoc.

Victoria Kazimierza Wielka (siatkówka - dzieci)

Sekcja siatkówki dla dzieci i młodzieży, którą sponsorujemy od paru lat. Dziewczyny pod wodzą trenerki - Izy Feldy - odnoszą już sporo sukcesów wygrywając lub awansując do finałów turniejów wojewódzkich lub ogólnopolskich.

Zapraszamy do odwiedzenia i lajkowania fanpage'a drużyny:  Victoria Kazimierza Wielka

 

Victoria 2015 Skalbmierz (piłka nożna - seniorzy)

Drużyna z zaprzyjaźnionej gminy Skalbmierz, gdzie trenerem jest Łukasz Łakota - zawodnik, który bardzo przyczynił się do sukcesów halowej drużyny Caffaro (mistrzostwo oraz 3 miejsce w Powiatowej Lidze Futsalu w Kazimierzy Wielkiej). Drużyna Victorii 2015 drugi raz z rzędu awansowała o klasę wyżej i od sezonu 2019/2020 występować będzie w klasie okręgowej ŚZPN.

 

Technikum Mechaniczne Busko-Zdrój

Jedna ze szkół, która na naszym terenie kształci absolwentów w kierunkach technicznych i spośród których w przyszłości uda się może kogoś zachęcić do pracy w naszej firmie.

Caffaro - drużyna amatorska biorącą udział w Powiatowej Lidze na Orliku

Jedna z najlepszych drużyn amatorskich z powiatu kazimierskiego występująca w turniejach organizowanych na naszym terenie. Obecnie bez porażki, z imponującym bilansem bramkowym prowadzi w tabeli Powiatowej Ligi na Orliku. Jej zawodnikami są m.in. pracownicy naszej firmy, a także osoby współpracujące z firmą Caffaro.

Ta strona używa pików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki oraz zasadami wymienionymi w naszej polityce prywatności.