Fundusze Europejskie Projekt Wsparcia Polski Wschodniej

Zarząd

Wojciech Szafarski

Właściciel
Prezes
wojciech.szafarski@caffaro.pl
PL
Leszek Szafarski

Właściciel
Wiceprezes
leszek.szafarski@caffaro.pl
PL
Anna Szafarska-Koper

Właściciel

anna.szafarska@caffaro.pl

PL
EN
Adrian Koper

Wiceprezes

+48 41 352 02 08

adrian.koper@caffaro.pl

PL
Bogusława Bawoł

Dyrektor Administracyjny / Prokurent

+48 41 352 02 08

boguslawa.bawol@caffaro.pl

PL
 

Sprzedaż i Obsługa Klienta

    

Wojciech Strzelecki

Kierownik działu sprzedaży i obsługi klienta

+ 48 41 352 02 08

+48 530 811 912

wojciech strzelecki@caffaro.pl
PL
 
 
Magdalena Królikiewicz-Rudowicz

Lead Product Manager

+48 799 322 921

 

magdalena.rudowicz@caffaro.pl
PL
DE
 
Karol Bednarczyk

 

Lead Product Manager

+ 48 730 990 610

 

karol.bednarczyk@caffaro.pl
PL
EN
RU
 
Weronika Kita

 

Specjalista ds. baz danych

+ 48 41 352 02 08

 

biuro@caffaro.pl
PL
 
 
Jadwiga Skowron

 

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

+ 48 41 352 02 08

biuro@caffaro.pl
PL
 
 
Aleksandra Przechera

 

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

+ 48 41 352 02 08

 

biuro@caffaro.pl
PL
 
 
 
 
Nina Turek-Kwiecień

 

Specjalista ds. reklamy i marketingu

+ 48 41 352 02 08

 

nina.turek-kwiecien@caffaro.pl
PL
 
 
 
 
 

 

 

Dział Produkcji i Zaopatrzenia

Kamil Kosela

 

Dyrektor Wydziału Produkcji i Zaopatrzenia

+ 48 41 352 02 08
+48 505 044 960

kamil.kosela@caffaro.pl

PL
Michał Bryła

 

Zastępca Dyrektora Wydziału Produkcji i Zaopatrzenia

+ 48 41 352 02 08

michal.bryla@caffaro.pl

PL
Łukasz Wróbel

 

Kierownik Działu Maszyn Sterowanych Numerycznie

+48 730 110 340

lukas.wrobel@caffaro.pl

PL
Rafał Kogut

 

Kierownik Działu Wtryskarek i Tokarek

+ 48 41 352 02 08

rafal.kogut@caffaro.pl

PL
Szymon Uchto

 

Specjalista ds. planowania i optymalizacji produkcji

+ 48 41 352 02 08

szymon.uchto@caffaro.pl

PL
Jan Nowaks

Kierownik Działu Obróbki Blach

+ 48 41 352 02 08

jan.nowak@caffaro.pl

PL
Jan Nowaks

Kierownik Działu Budowlano-Remontowego

+ 48 41 352 02 08

jan.nowak@caffaro.pl

PL

Dział Realizacji Zamówień i Logistyki

Patrycja Mirocha


Kierownik Działu Realizacji Zamówień

+ 48 41 352 02 08

+48 730 910 290

patrycja.mirocha@caffaro.pl

PL
 
 

Dział Księgowości

Maciej Pęski

Główny Księgowy

+48 41 352 02 08

maciej.peski@caffaro.pl

PL
Iwona Bochnia

 

Referent Księgowy

+48 41 352 02 08

iwona.bochnia@caffaro.pl

PL
 
Karolina Mazurek

 

Referent Księgowy

+48 41 352 02 08

karolina.mazurek@caffaro.pl

PL

Dział Informatyczny i Projektowania

Marcin Bochnia

Dyrektor ds. Technicznych

+48 41 352 02 08
+48 510 394 704

marcin.bochnia@caffaro.pl

PL

Marcin Ptak

Specjalista ds. Projektowania i Analiz

+48 41 352 02 08

marcin.ptak@caffaro.pl

PL
EN
Marcin Wojtasik

Specjalista ds. Projektowania / Informatyk

+48 41 352 02 08

marcin.wojtasik@caffaro.pl

PL

Dział Jakości

Oliwia Majewska

Specjalista ds. Jakości

+ 48 41 352 02 08

oliwia.majewska@caffaro.pl

PL
 
 

Dział Instalacji Grzewczych i Klimatyzacji

Telefon: +48 530 40 50 40

E-mail: klimatyzacja@caffaro.pl

Chcemy, aby korzystanie z naszego serwisu było dla Ciebie komfortowe. W tym celu staramy się dopasować dostępne w naszym serwisie treści do Twoich preferencji. Jest to możliwe dzięki przechowywaniu w Twojej przeglądarce plików cookies oraz przetwarzaniu przez Caffaro Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. z siedzibą w Słonowicach 86, 28-500 Kazimierza Wielka danych osobowych w celach analitycznych, statystycznych oraz marketingowych. Przez dalsze korzystanie z naszego serwisu, bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies w Twojej przeglądarce. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić ustawienia dotyczące plików cookie, uzyskać dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach w naszej Polityce Prywatności. Możesz dostosować swoje preferencje w Ustawieniach dotyczących Cookies.