Zarząd

Wojciech Szafarski

Prezes

wojciech.szafarski@caffaro.pl

PL
Leszek Szafarski

Wiceprezes
leszek.szafarski@caffaro.pl
PL
Anna Szafarska-Koper

Właściciel

anna.szafarska@caffaro.pl

PL
EN
Adrian Koper

Wiceprezes

+48 41 352 02 08

adrian.koper@caffaro.pl

PL
Bogusława Bawoł

Dyrektor Zarządzający

+48 41 352 02 08

boguslawa.bawol@caffaro.pl

PL

Sprzedaż i Obsługa Klienta

Wojciech Strzelecki

Kierownik działu sprzedaży i obsługi klienta

+ 48 41 352 02 08
+48 530 811 912

wojciech.strzelecki@caffaro.pl

PL
Magdalena Królikiewicz-Rudowicz

Export manager

+48 799 322 921

magdalena.rudowicz@caffaro.pl

PL
DE
Marta Naskrętska

Export manager

+ 48 881 322 921

marta.naskretska@caffaro.pl

PL
EN
Karol Bednarczyk

Export manager

+ 48 730 990 610

karol.bednarczyk@caffaro.pl

PL
EN
RU
Anna Adamczyk

 

+ 48 41 352 02 08

biuro@caffaro.pl

PL

Dział Produkcji i Zaopatrzenia

Kamil Kosela

Dyrektor ds. Produkcji i Zaopatrzenia

+48 41 352 02 08
+48 505 044 960

kamil.kosela@caffaro.pl

PL
Łukasz Wróbel

Kierownik Działu Obróbki Skrawaniem

+48 730 110 340

lukas.wrobel@caffaro.pl

PL
Andrzej Bawoł

Kierownik Działu Wtryskarek

+48 41 352 02 08

andrzej.bawol@caffaro.pl

PL

Dział Jakości

Oliwia Majewska

Specjalista ds. Jakości

+ 48 41 352 02 08

oliwia.majewska@caffaro.pl

PL
 
 

Dział Informatyczny i Projektowania

Marcin Bochnia

Dyrektor ds. Technicznych

+48 41 352 02 08
+48 510 394 704

marcin.bochnia@caffaro.pl

PL

Marcin Ptak

Specjalista ds. Projektowania i Analiz

+48 41 352 02 08

cfr.marcin.ptak@gmail.com

PL
EN
Marcin Wojtasik

Specjalista ds. Projektowania / Informatyk

+48 41 352 02 08

cfr.marcin.wojtasik@gmail.com

PL

Dział Realizacji Zamówień i Logistyki

Renata Żarek - Bochnia


Kierownik Działu Realizacji Zamówień

+48 41 352 02 08
+48 730 910 290

caffarorenata@gmail.com

PL
Patrycja Mirocha


Z-ca Kierownika Działu Realizacji Zamówień

+48 41 352 02 08

caffaropatrycja@gmail.com

PL

Dział Księgowości

Maciej Pęski

Główny Księgowy

+48 41 352 02 08

caffaromaciek@gmail.com

PL
Iwona Bochnia

Referent Księgowy

+48 41 352 02 08

cfr.iwona.bochnia@gmail.com
PL
Ta strona używa pików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki oraz zasadami wymienionymi w naszej polityce prywatności.