O nas

 

Z przyjemnością przedstawiamy Caffaro Sp. z o.o. Sp. k.,
firmę z bogatymi tradycjami, której początki sięgają roku 2008.

 

Firma Caffaro to polski producent rolek i napinaczy. W naszej ofercie posiadamy blisko 1200 różnych referencji zarówno dla aut osobowych, dostawczych, ciężarowych jak i traktorów.
Firma oferuje też szeroki wachlarz usług i wykonanie części według indywidualnych projektów naszych klientów dla branży motoryzacyjnej, kolejowej i budowlanej.


Wynajmując kolejne coraz większe powierzchnie w różnych lokalizacjach w 2014 roku podjęliśmy decyzję o zakupie terenu pod budowę własnej hali produkcyjnej, co było ważnym krokiem w naszej historii.
Dzięki wdrożeniu norm międzynarodowych z zakresu zarządzania, ochrony środowiska oraz jakości w branży motoryzacyjnej, kolejowej i budowlanej nasze wyroby spełniają najwyższe standardy.
Realizując liczne projekty stworzyliśmy przełomowe koła pasowe do silników spalinowych, micro i mild hybrydowych oraz opracowaliśmy innowację procesową, które zostały opatentowane.
Posiadamy własne laboratorium wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt oraz nowoczesny park maszynowy. Obecnie produkcja odbywa się w halach produkcyjno-magazynowych o łącznej powierzchni ponad 7000 m² stanowiących własność Spółki.

 

 

 

Sprawdź jak rozwijała się nasza firma!

Odwiedź podstronę poświęconą naszej historii i zobacz jak krok po kroku zmienialiśmy się dla Ciebie!

Historia firmy